Nihal Candan Sevgilisi Hakan Boy Binadan Düşüp Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Kamumanset.com - Nihal Candan Sevgilisi Hakan Boy Binadan Düşüp Yoğun Bakıma Kaldırıldı. İşte Benim Stilim yarışmacısı Nihal Candan'ın sevgilisi binadan düşüp yoğun bakıma kaldırıldı. İşte Benim Stilim'in Nihal Candan adlı yarışmacısı katıldığı programlar ile adından söz ettirmişti. Nihal Candan'ın sevgilisi binadan düşüp yoğun bakıma kaldırıldı. İntihar ettiği düşünülen geç adamın tedavi altına alındığı öğrenildi.

Nihal Candan Sevgilisi Hakan Boy Binadan Düşüp Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Kamumanset.com - İşte Benim Stilim yarışmacısı Nihal Candan'ın sevgilisi binadan düşüp yoğun bakıma kaldırıldı. İşte Benim Stilim'in Nihal Candan adlı yarışmacısı katıldığı programlar ile adından söz ettirmişti. Nihal Candan'ın sevgilisi binadan düşüp yoğun bakıma kaldırıldı. İntihar ettiği düşünülen geç adamın tedavi altına alındığı öğrenildi.

Yıllar önce katıldığı İşte Benm Stilim yarışma programı ile üne kavuşan Nihal Candan'ın sevgilisi Hakan Boy, bir binadan düşerek  ağır bir şekilde yaralandı. İntihar girişiminde bulunduğu düşünülen Hakan Boy hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Habere göre 25 Ağustos günü gerçekleşen olay Şişli Mecidiyeköy Mahallesi'nde meydana geldi. İntihar girişiminde bulunan Hakan Boy ağır bir şekilde yaralandı. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Hakan Boy'un yoğun bakıma alındığı ortaya çıktı. Hayati tehlikesi bulunduğu ortaya çıkan Hakan Boy'un, Nişantaşı'nda özel bir hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

Sosyal medyadaki paylaşımları ile adından söz ettiren Nihal Candan 4 gün önce sevgilisi ile olan fotoğraflarını paylaşmıştı. "Anılarımız için çok teşekkürler. Yeniler için dua ediyorum. Gücünü biliyorum, gücüne güveniyorum" açıklamalarında bulundu.

Sevgilisi ile fotoğraflarını paylaşan Nihal Candan'ın sevgilisi hala yoğun bakım ünitesinde tdavisine devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 14:13

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER