Neslihan Atagül Tedavi için İngiltere'ye Gitti

Neslihan Atagül Tedavi için İngiltere'ye Gitti Sefirin Kızı Neslihan Atagül hastalığı sebebi ile İngiltere'ye tedavi görmeye gitti.

Neslihan Atagül Tedavi için İngiltere'ye Gitti

Neslihan Atagül Tedavi için İngiltere'ye Gitti Sefirin Kızı Neslihan Atagül hastalığı sebebi ile İngiltere'ye tedavi görmeye gitti. Geçirdiği hastalık yüzünden başrol olduğu Sefirin Kızı dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Neslihan Atagül tedavi için İngiltere'ye gitti. Ünlü oyuncu geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle bir süredir evinde dinleniyordu. 

Test sonuçları sonrasında tedavisine başlanılan başarılı oyuncu Neslihan Atagül için özel bir beslenme programı hazırlandığı öğrenildi.
Geçirgen bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine veda eden ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün sağlık durumu ile ilgili yeni bir gelişme yaşanması magazin gündeminde yer aldı.

Habere göre uzunca bir süredir ekranlara veda edip dinlenmek istediğini belirten Neslihan Atagül, tedavi için İngiltere'ye gitti. Orada hastalığı için bir dizi test yaptıran güzel oyuncu, sonuçları aldıktan sonra doktorların tanısı ile yeni bir tedaviye başladığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu kendisine özel bir beslenme programı yaptırdığı öğrenildi. Avakado ve hindistan cevizi yağı da tüketmeye başlayan Atagül'ün bol bol dinlendiği ve enerji topladığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER