Neslihan Atagül Kadir Doğulu için Hissettiklerim tarifsiz açıklaması

Kamumanset.com - Neslihan Atagül, Kadir Doğulu için "Hissettiklerim tarifsiz" açıklaması geldi. Eşini yere göğse sığdıramadı

Neslihan Atagül Kadir Doğulu için Hissettiklerim tarifsiz açıklaması

Kamumanset.com - Ünlü oyuncu Neslihan Atagül verdiği son röportajda eşi Kadir Doğulu'yu karşı sözleri ile çok konuşuldu. Ünlü oyuncu eşine sevgisini "Ben ona hissettiklerimi tarife sığdıramam, haksızlık etmiş olurum" ifadelerini kullandı. 

Star Tv'de yayınlanan Sefirin Kızı adlı dizide canlandırdığı Nare karakteri ile son zamanlarda adından söz ettiren Neslihan Atagül NTV'nin bayram ekranında yer alan O Anın Hikayesi programına katıldı. Kendisinde sorulan sorulara cevap veren Neslihan Atagül özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Neslihan Atagül'e oyuncu eşi Kadir Doğulu da soruldu. Ünlü oyuncu eşinden övgü dolu sözlerle bahsetti. 4 yıldır evli olan çiftin her koşulda birbirlerine duyduğu derin hayranlığı ifade etmesi hayranlarının gözünden kaçmıyordu. Ünlü çiftin arasındaki aşkı her fırsatta dile getirmeleri de dikkat çekiyordu.

Fatih Harbiye dizisinde tanışan ünlü çift 2016'da muhteşem bir düğün ile evlenmişlerdi. Başarılı oyuncu Neslihan Atagül'e yöneltilen "İlk görüşte aşk mıydı?" sorusu üzerine şu cümleleri kurdu. "İlk görüşte aşk diyemem ama şöyle bir bakmıştım ilk karşılaşmamızda. Bunu Kadir'e sorsanız hemen cevap verirdi. Ben ona hissettiklerimi tarife sığdıramam, haksızlık etmiş olurum. O, çok güzel hakkını veriyor bence. Ben onun merhameti, vicdanı, çalışma şekli, işine duyduğu saygı, herkese eşit mesafede duruşu beni hala çok etkiler." ifadelerini kullandı.

Yaprak Dökümü adlı dizide Deniz karakteri ile tanınan Neslihan Atagül, Canım Babam'da Pınar, Hayat Devam Ediyor dizisinde Şirin Bakırcı, Fatih Harbiye'de Neriman, Kara Sevda dizisinde Nihal karakterlerine hayat verdi. Ayrıca ünlü oyuncu Neslihan Atagül İlk Aşk, Araf ve Senden Bana Kalan gibi sinema filmlerinde yer aldı. Şuan halen devam etmekte olan Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı adlı dizide Engin Akyürek ve Uraz Kaygıoğlu ile başrol oynamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 12:39

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER