Neslihan Atagül'den Takipçisinin Yorumuna İlginç Cevap

Neslihan Atagül'den Takipçisinin Yorumuna İlginç Cevap Oyuncu Neslihan Atagül takipçisinin "Küsüm sana" yorumuna "Ne yapayım?" yanıtını vererek olay oldu

Neslihan Atagül'den Takipçisinin Yorumuna İlginç Cevap

Neslihan Atagül'den Takipçisinin Yorumuna İlginç Cevap Oyuncu Neslihan Atagül takipçisinin "Küsüm sana" yorumuna "Ne yapayım?" yanıtını vererek olay oldu. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılan oyuncu Neslihan Atagül, bir takipçisinin "Küsüm sana" yorumuna verdiği yanıtla olay oldu. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı dizisinin Nare'si Neslihan Atagül geçirdiği bağırsak sendromu sebebi ile diziden ayrıldı.

Tedavisine devam eden 28 yaşındaki ünlü oyuncu, son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu Neslihan Atagül, sosyal medyada bir takipçisinden gelen "Sefirin Kızı'nda ayrıldığın için küsüm ben sana" şeklindeki yoruma verdiği cevapla olay oldu. Ünlü oyuncu "Biraz dinlenmeye ihtiyacım var" diyen Neslihan Atagül takipçisinin yorumuna verdiği cevapla gündem oldu. 

Neslihan Atagülsöz konusu takipçisine, "Ne yapayım, sağlığım daha kıymetliydi" cevabını verdi. Oyuncu Neslihan geçtiğimiz günlerde sağlık durumuyla ilgili konuşmuştu. "Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim" demişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER