Necati Şaşmaz'a Beraat Kararı 22 Yıl Hapsi İsteniyordu

Necati Şaşmaz'a Beraat Kararı 22 Yıl Hapsi İsteniyordu Polat Alemdar karakterini canlandıran oyuncu Necati Şaşmaz boşanma aşamasında olduğu eşi ile ilgili davadan beraat etti

Necati Şaşmaz'a Beraat Kararı 22 Yıl Hapsi İsteniyordu

Necati Şaşmaz'a Beraat Kararı 22 Yıl Hapsi İsteniyordu Polat Alemdar karakterini canlandıran oyuncu Necati Şaşmaz boşanma aşamasında olduğu eşi ile ilgili davadan beraat etti. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz 22 yıl hapsi istenen davadan beraat etti. Boşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz'ın konuşmalarını habersiz olarak telefonuna kaydettiği iddia edilen oyuncu Necati Şaşmaz beraat etti. Oyuncu Necati Şaşmaz'ıa açılan davada özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etme suçundan yargılanan oyuncu Necati Şaşmaz hakkında suç unsurları oluşmadığını açıkladı.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz'ın katılmadığı davada tarafların avukatları savunma yaptılar. Bununla beraber  Nagehan Şaşmaz'ın avukatı sanığın üzerine atılı suçlardan cezalandırılmasını talep ederken Necati Şaşmaz'ın avukatı beraat kararı istedi. 

Mahkeme ise davayı Haberleşmenin gizliliğini ihlal ve kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini alenen ifşa etme', 'Özel hayatın gizliliğini ihlal etme', 'Gizlilik ihlalinde haberleşme içeriklerinin kaydedilmesi' ve 'Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmenin suç unsurları oluşmadığına kanaat getirildiği gerekçesi ile beraat kararı ile sonuçlandırdı. 49 yaşındaki Necati Şaşmaz ve 29 yaşındaki Nagehan Şaşmaz evliliğinden Ali Nadir ve Yusuf  Emir adında iki çocuğu vardır. 2019'da başlayan çekişmeli boşanma davaları devam etmektedir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER