Mustafa Sandal'a Haciz Mi Geldi Son Dakika Ünlü Şarkıcının Banka Hesaplarına Tedbir Kararı

Mustafa Sandal'a Haciz Mi Geldi Son Dakika Ünlü Şarkıcının Banka Hesaplarına Tedbir Kararı Şarkıcı Mustafa Sandal'dan Haciz Haberi

Mustafa Sandal'a Haciz Mi Geldi Son Dakika Ünlü Şarkıcının Banka Hesaplarına Tedbir Kararı

Mustafa Sandal'a Haciz Mi Geldi Son Dakika Ünlü Şarkıcının Banka Hesaplarına Tedbir Kararı Şarkıcı Mustafa Sandal'dan Haciz Haberi. Son dakika haberine göre Mustafa Sandal'ın banka hesaplarına tedbir konulduğunu iddia etti.  Mustafa Sandal ve  eski eşi arasında çıkan nafaka krizinde son durum ne?

2008 yılında dünya evine giren ve iki çocuk sahibi olan çift, 2018’de yollarını dostça ayırmıştı. Mustafa Sandal, çocuklarına nafaka veriyordu. Şarkıcı Emina Jahovic, 2 aydır nafaka alamadığı eski eşi Mustafa Sandal’ın evi ve ofisine haciz yolladığı iddia edildi.  Emina Jahovic’in 2 aylık alacağı nafaka karşılığı olarak eski eşi Mustafa Sandal’ın eşyaları haczedilirken, banka hesaplarına da tedbir konulduğu iddia magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. 

51 yaşındaki Mustafa Sandal 2008 yılında evlendiği Sırp kökenli Emina Sandal ile 10 sene sonra evliliğini bitirmişti fakat eski eşi Emina Sandal ve oğulları Yaman ve Yavuz'a nafaka vermeye devam ediyordu. Boşanma protokolüne göre Emina Jahovic'e ülkesi Sırbistan'da 250 bin Euro'luk bir ev alan Sandal, ayrıca eski eşine ayda 15 bin TL, oğullarına da 10 bin TL nafaka ödemeyi kabul etmişti. Dostça ayrılan ikilinin arasına nafaka krizi girdi. 39 yaşındaki Emina Johovic eski eşine haciz kararı koydurdu. Emina Jahovic, 1.5 yıldır para kazanmamasına rağmen ödemelerini aksatmayan, ancak son 2 aydır sıkıntıya giren Sandal'ı affetmedi ve hakkında yasal işlem başlattı.    Eski eşinin Etiler'deki ofisine ve Beykoz'daki evine haciz memurlarını gönderten Jahovic, eşyalarını haczettirdi. Hacizli eşyalar şimdilik Mustafa Sandal'da kaldı fakat banka hesaplarına da tedbir konulduğu iddiası magazin dünyasında yer aldı. İddialar ardından Mustafa Sandal'dan açıklama gelmedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER