Murat Dalkııç ve Hande Erçel'in Ayrılık Sebepleri Belli Oldu

Murat Dalkııç ve Hande Erçel'in Ayrılık Sebepleri Belli Oldu Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Neden Ayrıldı? Murat Dalkılıç açıkladı

Murat Dalkııç ve Hande Erçel'in Ayrılık Sebepleri Belli Oldu

Murat Dalkııç ve Hande Erçel'in Ayrılık Sebepleri Belli Oldu Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Neden Ayrıldı? Murat Dalkılıç açıkladı. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç sevgilisi Hande Erçel açıklaması! Hande Erçel ve Murat Dalkılıç neden ayrıldılar? Murat Dalkılıç katıldığı programda Hande Erçel ile neden ayrıldıklarını açıkladı. Oyuncu Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisindeki performansı ile konuşulurken Murat Dalkılıç ile ayrılıkları merak konusu oldu. Temmuz ayında ayrılan çiftin neden ayrıldığı belli oldu.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç Kırmızı Nokta isimli programa katıldı. Son dönemde hakkında birçok iddia atılan Murat Dalkılıç hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Kırmızı Nokta adlı programa katılan başarılı şarkıcı Emel Yalçın'ın konuğu oldu. Kırmızı Nokta adlı programa katılan Murat Dalkılıç "İlişkiyi ne bitirir?" sorusuna cevap vermesi Hande Erçel ile nasıl bitirdiğini de mi açıkladı merak ediliyor. Murat Dalkılıç bu soruya  "İlişki içindeki alev bitince biter. O alev ayakta tutuyor ilişkiyi. İlişki içinde, ilk önce karşı tarafı düşünürüm onun ne istediğine önem veririm merak ederim, önceliğim karşı tarafın ne istediğidir" ifadeleri ile yanıt verdi.

Murat Dalkılıç telefonunu karıştırıp karıştırmadığı sorusuna ise cevap verdi. "Hiç sevgilinin telefonunu karıştırdın mı?" sorusuna ise, "Bu dünyada sevgililikte en nefret ettiğim şey telefon karıştırılmasıdır. Karıştırmadım diyerek yalan söylemek istemem. Belki 10 sene önce yapmışımdır. Hem saygı, hem güven belirtisi hareketlerdir. Bir şey ararsan bulursun çünkü" şeklinde açıklamada bulundu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER