Murat Cemcir'e Büyük Şok Kız Kardeşinden Kötü Haber

Murat Cemcir'e Büyük Şok Kız Kardeşi Kansere Yakalandı Murat Cemcir'in kız kardeşinden kötü haber geldi. Ünlü oyuncu kız kardeşi kansere yakalandı

Murat Cemcir'e Büyük Şok Kız Kardeşinden Kötü Haber

Murat Cemcir'e Büyük Şok Kız Kardeşi Kansere Yakalandı Murat Cemcir'in kız kardeşinden kötü haber geldi. Ünlü oyuncu kız kardeşi kansere yakalandı. Ekranların en sevilen yüzlerinden Murat Cemcir'i sarsan haber magazin gündeminde de üzüntüyle karşılandı. ki yıl önce annesine kanser teşhisi konulan ünlü oyuncunun bu kez de kız kardeşi Nagihan Cemcir kansere yakalandığı ortaya çıktı. Komedi filmlerin sevilen yüzü Murat Cemcir'den kötü haber..

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile başarılı komedi filmleri ile adını duyurdu Murat Cemcir, ailesinden gelen ikinci acı haberle sarsıldı. Kız kardeşinden kötü haber gelen Murat Cemcir yeni kötü haberle sarsıldı. Akciğer kanserine yakalandığı öğrenilen Nagihan Cemcir'in kemoterapi tedavisine başladığı ortaya çıktı. Daha önce teşhis konulan Murat Cemcir'in annesinin ise durumunun iyiye gittiği bilgisine ulaşıldı.

Ünlü oyuncu gelen ikinci haberle sarsıldı. Annesinin ardından kız kardeşinin de kansere yakalandığı açıklanan oyuncu başına gelenler herkesi üzdü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER