Mohammed Hadid Kızları Gigi ve Bella Hadid'in İkinci İsimlerini Açıkladı

Mohammed Hadid Kızları Gigi ve Bella Hadid'in İkinci İsimlerini Açıkladı. İş insanı Mohammed Hadid İstanbul'da

Mohammed Hadid Kızları Gigi ve Bella Hadid'in İkinci İsimlerini Açıkladı

Mohammed Hadid Kızları Gigi ve Bella Hadid'in İkinci İsimlerini Açıkladı. İş insanı Mohammed Hadid İstanbul'da.. Ünlü iş insanı Mohammed Hadid manken kızları Gigi Hadid ve Bella Hadid'in ikinci isimlerini açıkladı. Mohammed Hadid Türkiye'ye gelerek Ayasofya camide namaz kıldı. Beş çocuğuna da Arapça isimler koyduğunu belirten ünlü iş insanı dünyaca ünlü manken kızları Gigi ve Bella'nın da ikinci isimleri olduğunu açıkladı.

Türkiye'ye gelen Mohammed Hadid Sultanahmet'de bir otele yerleşti. Ayasofya ve Sultanahmet camilerinde namaz kıldı. Ünlü iş insanı Mohammed Hadid bol bol fotoğraf çektirdi. 20. kez Türkiye2ye gelen milyarder önceki gün kaldığı otelde basın açıklamasında bulundu. İş insanı Hadid, Suriye'nin İdlib kentinde 7 yaşından 9 yaşına kadar Arapçasını geliştirmek için yaşadığını belirtirken İskenderun'da da bir süre kaldığını da dile getirdi. Türkiye'ye 20. kez geldiğini de ekledi. 

Mohammed Hadid açıklamasında "Türkiye'yi çok seviyorum. Yemeklerine bayılıyorum. O kozmopolit atmosferi yaşamak çok hoşuma gidiyor. Manzara inanılmaz. Dünyanın en güzel ülkelerinden biri. Bir dahaki sefer çocuklarımla geleceğim. Türkiye'nin güzel yerlerini birlikte keşfedeceğiz. Bodrum gittiğim yerlerden bir tanesiydi. Bundan sonra diğer yerlere de gitmek istiyorum. Alaçatı, Antalya, Kapadokya ve Gaziantep gibi yerlere de gitmek istiyorum. Özelikle Gaziantep'e gitmek istiyorum. Zeugma müzesini merak ediyorum. Ziyaret edeceğim" ifadelerine yer verdi.

Hadid dikkat çekici bir açıklamada da bulundu. Bütün çocuklarının arapça ismi olduğunu söyledi. "Maria'nın ismi Zayn, Alana'ın ismi Emel, Gigi'nin ismi Nur, Bella'nın ismi de Hayriye. Bella çocuğunun adını Khai koydu. Hayriye'nin kısaltılmışı oluyor. Oğlunun adı da Enver. Benim adım Muhammet Enver. Oğlumun adı da Enver Muhammet. 5 çocuğumun Müslüman isimleri var" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER