Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Babası Kim Sır Gibi Sakladığı Kişi Ortaya Çıktı

Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Babası Kim Sır Gibi Sakladığı Kişi Ortaya Çıktı Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Babası Kim?

Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Babası Kim Sır Gibi Sakladığı Kişi Ortaya Çıktı

Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Babası Kim Sır Gibi Sakladığı Kişi Ortaya Çıktı Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Babası Kim? Oyuncu Meryem Uzerli geçtiğimiz ay ikinci kızını kucağına almıştı. Uzun süredir Almanya'da yaşamına devam eden Meryem Uzerli ikinci bebeğinin babası sosyal medyada daha önce paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.

Oyuncu Meryem Uzerli geçtiğimiz ay ikinci kez anne olup bebeğini kucağına almıştı. Amerikalı sevgilisinden bebek dünyaya getiren Meryem Uzerli kızının babasını sır gibi saklıyordu. Ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin bebeğinin babası kim? Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yıldızı parlayan Meryem Uzerli başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ünlü oyuncu Hürrem Sultan karakteri ile dikkat çekti.

Almanya'da Berlin'de bir buçuk sene önce çekilen fotoğrafın altına hiçbir not yazılmamasının ardından oyuncunun "Yoksa sevgiliniz mi?" sorusuna gülücük emojisi koyarak cevap vermişti. İkinci kez anne olan başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde bebeğinin yüzünü gösterdiği paylaşımına "Saf aşk" şeklinde bir notunu düşmüştü. Oyuncu Meryem Uzerli'nin Can Ateş ile birlikteliğinden Lara adında bir kızı da vardı. 37 yaşındaki Meryem Uzerli anne olduğunu Instragram hesabından paylaşmıştı. "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" şeklinde not yazmıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER