Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay Arasında Saat Krizi

Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay Arasında Saat Krizi İddiaya göre eski eşinin uygunsuz görüntülerini yayma suçundan ceza alan Şarapçıoğlu, Oktay'ın ailesi tarafından 59 bin tl saatin sertifikasını da istediği öğrenildi

Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay Arasında Saat Krizi

Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay Arasında Saat Krizi  İddiaya göre eski eşinin uygunsuz görüntülerini yayma suçundan ceza alan Şarapçıoğlu, Oktay'ın ailesi tarafından 59 bin tl saatin sertifikasını da istediği öğrenildi. Ünlü oyuncu Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu geçtiğimiz şubat ayında boşanmaya rağmen ikilinin arasındaki suların durulmuyor. Habere göre Berk Oktay'ın boşanmadan kasadaki takılardan mutfaktaki su sebiline kadar her şeyi aldığını açıklamıştı. 

Merve Şarapçıoğlu düğünlerinde ailesinin Berk Oktay'a Rolex marka saat hediye etmişti. İddiaya göre Berk Oktay bu saatin sertifikasını mahkeme yoluyla istedi. 59 Bin tl değerinde rolex marka saatin piyasa değerinin 59 bin Tl olduğu ortaya çıktı. Merve Şarapçıoğlu evli oldukları dönemde Berk Oktay'ın babasının kendisini arayıp "Elektrik ve televizyon faturaları neden yüksek geliyor?" sorduğu da iddia edildi.

A

Merve Şarapçığlu Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerini paylaştığı gerekçesi ile 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme kararının ardından duruşma salonu önünde basın mensuplarının sorularına cevap veren Berk Oktay davayı geri çekmesi için tehdit edildiğini dile getirmişti.  Berk Oktay durumu "Bu benim namus davamdır diye başından beri söyledim ve namus davamdan asla geri adım atmadım. Allah'a çok şükür bugün soyadımın bütün namusu temizlenmiştir. Türk adaletine her zaman güvendim sonucunda da adalet yerini buldu. Bu dava emsal bir davadır. Herkese örnek olmasını dilerim. Kimse de peşini bırakmasın böyle şeylerin ve kimse de böyle bir şey kalkmasınlar. Adalet yerini bulmuştur" açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER