Merve Boluğur Youtube'dan Sonra Şarkıcı Oluyor

Merve Boluğur Youtube'dan Sonra Şarkıcı Oluyor Merve Boluğur'dan şaşırtıcı Hareket Şarkıcı Olacak

Merve Boluğur Youtube'dan Sonra Şarkıcı Oluyor

Merve Boluğur Youtube'dan Sonra Şarkıcı Oluyor Merve Boluğur'dan şaşırtıcı Hareket Şarkıcı Olacak. Oyuncu Merve Boluğur en son youtube kanalı açmıştı. Kendi kanalını açan oyuncu Youtuber Merve Boluğur son sürprizi ile sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olay oldu. Şarkıcı olacağını açıklayan Merve Boluğur'dan şok açıklama geldi.

Oyuncu Merve Boluğur sosyal medya hesabından "Sürprizimi açıklıyorum. Yeni şarkım yolda" açıklaması ile magazin gündeminde de dikkat çekti. Ünlü oyuncu Merve Boluğur kendisini çektiği fotoğrafın altına yazdığı yazı ile gündem oldu. Daha önce eski eşi Murat Dalkılıç ile evli olduğu dönemlerde Boya Gitsin şarkısında yer alan Merve Boluğur şarkı çıkarttığını açıkladı. 

Ünlü oyuncu Merve Boluğur Instagram hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Güzel oyuncu şarkısının yolda olduğunu belirtti. Youtube da kendi adına bir kanal açan Merve Boluğur şimdi de şarkıcılığa başlıyor. Ünlü oyuncu Merve Boluğur şarkı çıkartacağı haberi sosyal medyada olay oldu. Youtube sektörünün ardından şimdi de şarkıcılığa başlıyor. Şarkısı hakkında detay vermeyen Merve Boluğur takipçilerini sevindirdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER