Merve Boluğur'un Yüzünü Gizlediği Sevgilisi Kim Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi

Merve Boluğur'un Yüzünü Gizlediği Sevgilisi Kim Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi Merve Boluğur'un sevgilisi hakkında merak edilenler

Merve Boluğur'un Yüzünü Gizlediği Sevgilisi Kim Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi

Merve Boluğur'un Yüzünü Gizlediği Sevgilisi Kim Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi Merve Boluğur'un sevgilisi hakkında merak edilenler.. 

Ünlü oyuncu Merve Boluğur'un özel hayatına dair dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Son olarak hayranı olan Burak Dayı ile kısa süreli bir ilişki yaşayan Merve Boluğur yeni sevgilisi ile şaşırttı. Murat Dalkılıç ile evliliğini bitirdikten bir sonra aşk hayatına dair sessiz kalan oyuncu birkaç ay önce hayranı Burak Dayı ile aşk yaşamıştı. Kısa süren birlikteliğin ardından Merve Boluğur'un yeni sevgili haberleri şaşırttı. Peki Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim?

Habere göre ünlü oyuncu Merve Boluğur, yeni sevgilisiyle çekilmiş mutluluk pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Merve Boluğur, sevgilisinin yüzünü göstermezken hayranları yeni sevgilisine dair şaşırtıcı yorumlarda bulundu. Merve Boluğur ise sevgilisinin kim olduğu hakkında açıklamada bulunmadı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER