Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi Hakkında İhanet İddia

Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi Hakkında İhanet İddia Genç Adam sevgilisini Merve Boluğur ile mi aldattı?

Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi Hakkında İhanet İddia

Merve Boluğur'un Yeni Sevgilisi Hakkında İhanet İddia Genç Adam sevgilisini Merve Boluğur ile mi aldattı? Ünlü oyuncu Merve Boluğur yeni sevgilisi ile dikkat çekerken ortaya ilginç bir iddia atıldı. Uzun süredir bir projede yer almayan başarılı oyuncu Merve Boluğur'un gizemli sevgilisinin Meriç Kırdan olduğu söylendi. Bir kafe işleten Meriç Kırdan'ın sevgilisini oyuncu Merve Boluğur ile aldattığı iddiası ise magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

 YouTube kanalı açan ve kanalına içerikler üreten oyuncu Merve Boluğur, önceki gün sosyal medya hesabından yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaşmıştı. Daha önce hayranı Burak Dayı ile birlikte olan Merve Boluğur'un ilişkisi kısa sürmüştü. Ünlü oyuncu sevgilisinin yüzünü göstermeden bir poz paylaşan Merve Boluğur'un gizemli aşkının kimliği açığa çıktı.

Özel hayatı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Merve Boluğur'un gizemli aşkının Şişli'de bir mekanı işleten işletmeci Meriç Kırdan isimli bir adam olduğu ortaya çıktı. Merve Boluğur'un yeni sevgilisini Meriç'in uzun süredir beraber olduğu sevgilisini ünlü oyuncu ile aldattığı iddia edildi. Konu hakkında ünlü oyuncu Merve Boluğur'dan herhangi bir açıklama gelmedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER