Merve Boluğur İtiraf Etti: Aldattım da Aldatıldım da

Merve Boluğur İtiraf Etti: Aldattım da Aldatıldım da Merve Boluğur kimin tarafından aldatıldı?

Merve Boluğur İtiraf Etti: Aldattım da Aldatıldım da

Merve Boluğur İtiraf Etti: Aldattım da Aldatıldım da Merve Boluğur kimin tarafından aldatıldı? Youtube kanalı açan Merve Boluğur son zamanlarda yaptığı her hareket ile şaşırtıyor. Yeni bir YouTube kanalı açan Merve Boluğur ‘ideal erkeği’ tanımlaması sosyal medyada çok konuşulmuştu "Kadın ruhundan anlayan bir adam olmalı. Kendini içsel ve kariyer olarak bir noktaya getirmiş, bunları da övünmek için kullanmayan biri. Anne-baba desteğini beklemeyen, öncelik sıralamasında beni ön sıraya koyabilecek güçte bir adam... Çözüm odaklı olması da beni çok cezbeder." ifadeleri ile olay yaratan Merve Boluğur'dan yeni itiraf geldi.

Uzun zamandır herhangi bir dizi veya film projesinde yer almayan Merve Boluğu yaptığı her açıklama ile olay olmaya devam ediyor. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur youtube kanalı açmıştı. Youtube'a başarılı bir giriş yapan Merve Boluğu açıklamaları ile dikkat çekti.

"Magazin programları gülmene çok taktı. Buna bozuluyor musun?" sorusuna "İnsanlar kaygı dolu yüzlere alışkın oldukları için bilmedikleri bir şey yapıyorum sanırım. Hayata gülersen o da sana güler. Bazen güldüğüm ve anlık hissimle ortaya çıkan o görüntüler gayet doğal görüntüler. Ne var bunda?" ifadeleri ile cevap veren Merve Boluğur maskesiz görüntülenmesi hakkından da İnancı çok sağlam biriyim. Yaradan’a çok inanıyorum. O anlamda hesap verdiğim, sığındığım tek o, gerçekten." ifadeleri ile karşılık verirken kendisi için delirdi yorumlarını yapanlara da "Bende kusur gören kendinde görüyordur. Her gördüğümüze eleştirel olarak etiket yapıştırabilen bir toplumuz. Ben özümü, kendimi yaşıyorum. Hayallerim doğrultusunda ilerlemeyi seçiyorum. Bu söylediğin yorumlar yüzünden bir dönem çekincelerim oldu. Ama eleştiri adı altında yapılan şeyler bizi o kadar kısıtlıyor ki. Öyle olmamalı. İnsanlar gülmeyi de, ağlamayı da, potansiyellerini de yaşayabilmeli. Bu yüzden tepki, eleştiri gelecekse de gelsin." ifadeleri ile karşılık verdi.

Aldattın veya aldatıldın mı sorusuna ise verdiği cevapla olay oldu. "Aldattım da Aldatıldım da, net" cevabını verdi. "Hayatta ergen olarak hareket ettiğim evrelerde, kısaca ne istediğimi bilmediğim zamanlarda, o anki mutsuzluğum sebebiyle böyle bir harekette bulunmuştum, bu kadar diyeyim." şeklinde konuya açıklık getiren Merve Boluğur yaptığı açıklamalar ile yine gündem oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER