Merve Boluğur'dan Şaşırtıcı Açıklama: Sokağa Böyle Çıkamazsın

Merve Boluğur'dan Şaşırtıcı Açıklama: Sokağa Böyle Çıkamazsın Merve Boluğur'dan dikkat çeken açıklama geldi.

Merve Boluğur'dan Şaşırtıcı Açıklama: Sokağa Böyle Çıkamazsın

Merve Boluğur'dan Şaşırtıcı Açıklama: Sokağa Böyle Çıkamazsın Merve Boluğur'dan dikkat çeken açıklama geldi. Yeni bir aşka yelken açan Merve Boluğur  sevgilisinin adını paylaşmadı. Ünlü oyuncu Merve Boluğur, yayınladığı fotoğraflarla gündeme gelmeye devam ediyorken bu kez de şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Merve Boluğur yaptığı açıklamalar ile adından söz ettiriyor.

Burak Dayı'dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Merve Boluğur geçtiğimiz günde kimliği belirsiz biriyle fotoğrafını paylaşmıştı. Erkek arkadaşı ile yer aldığı bu fotoğrafı "Sokağa bu kadar seksi çıkamazsın ya!" notunu düşmesi olay oldu. Dekolteli bluzu ile fotoğraf paylaşan Merve Boluğur açıklaması ile dikkat çekti. 

Geçen günlerde hayranlarından gelen sorularını cevaplayan Merve Boluğur "Bir erkekte en nefret ettiğin şey ne?" sorusuna, "Nefret kelimesini kullanmıyorum. Ailesinden ayrışmamış olması, mesleği ve parası üzerinden bir üslupla tavlamaya çalışmasından hoşlanmıyorum" ifadelerine yer vermişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER