Merve Boluğur'dan Ruh Hastası Yorumuna Cevap Geldi

Merve Boluğur'dan Ruh Hastası Yorumuna Cevap Geldi Oyuncu Merve Boluğur yaptığı her hareketle gündem olmayı başarıyor. Bu kez kendisine yapılan bir yoruma verdiği cevapla şaşırttı

Merve Boluğur'dan Ruh Hastası Yorumuna Cevap Geldi

Merve Boluğur'dan Ruh Hastası Yorumuna Cevap Geldi Oyuncu Merve Boluğur yaptığı her hareketle gündem olmayı başarıyor. Bu kez kendisine yapılan bir yoruma verdiği cevapla şaşırttı. Ünlü oyuncu son zamanlarda youtube kanalına içerik üretip takipçileri ile iletişime geçiyordu. 34 yaşındaki Merve Boluğur ayrıca yeni şarkısının hazırlıklarını tamamlıyordu. Sosyal medya üzerinden soru cevap etkinliği yapan Merve Boluğur'a bir yorum geldi. "Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!" yorumuna verdiği cevapla olay oldu.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur söylediği her sözle olay olan ünlülerin arasında yer alıyor. 34 yaşındaki başarılı oyuncu uzun süredir ekranlardan uzak. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Bu kez Instagram'dan soru cevap etkinliği yapan ünlü oyuncu "Beni özlüyor musun?" sorusuna "Gel yamacıma" yanıtını vermesi çok konuşulurken dış görünüşü hakkında sorulan "Kaşlarını neden almıyorsun?" sorusuna ise "Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor" yanıtını verdi.

Zaman zaman gündem olan kahkahası hakkında gelen Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!" yorumuna ise "Öyle söyleme... Dünyanın en çekici gülümsemesi" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca ünlü oyuncu tıp okumak isteyip istemediğine ise "O kadar sabıra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 sene gibi bir zaman" ifadelerine yanıt verdi. Hollywood film partnerinin kim olmak istediği sorusuna ise "Josh Harnett, Christian Bale, Jamie Dornan" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca ünlü oyuncu c"Ölmüş ya da ölmemiş 4 kişi bir masada yemek yeme şansın olsa kimler olurdu?" sorusunu, "Einstein, Marilyn Monroe, Jamie Dornan, Tim Burton" şeklinde yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2021, 11:11

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER