Merve Boluğur'dan Köpeğine Duygusal Veda: Anne Olamadım ama Sen Benim Hep Çocuğumdun

Merve Boluğur'dan Köpeğine Duygusal Veda: Anne Olamadım ama Sen Benim Hep Çocuğumdun Merve Boluğur'dan köpeğine anlamlı veda

Merve Boluğur'dan Köpeğine Duygusal Veda: Anne Olamadım ama Sen Benim Hep Çocuğumdun

Merve Boluğur'dan Köpeğine Duygusal Veda: Anne Olamadım ama Sen Benim Hep Çocuğumdun Merve Boluğur'dan köpeğine anlamlı veda.. Ünlü oyuncu Merve Boluğur sosyal medya hesabındna köpeğine veda ettiği bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımı takipçilerini duygulandırdı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından köpeğine "Anne olamadım ama sen benim hep çocuğumdun, kendim doğurmuş¸ gibi sevdim... Bana koşulsuz sevmeyi öğrettin" ile veda etti.

Oyuncu Merve Boluğur köpeğinin ölümü ile sarsıldı. Açıklamada 12 yıldır yanında olan köpeğinin öldüğünü sosyal medya hesabından duyurdu. "Benim oğlum melek oldu. Çok zor, insanın çok sevdiği şeyin gitmesi... Çok ağır... Huzura erdiğini düşünmeye çalışıyorum. Anne olamadım ama sen benim hep çocuğumdun, kendim doğurmuş gibi sevdim... Bana koşulsuz sevmeyi öğrettin! Bir gün buluşacağız bana söz verdin" ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu yaptığı paylaşımla takipçilerine duygusal anlar yaşattı. Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ve sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Merve Boluğur son olarak Youtube kanalı açmıştı. Kendine ait içerikler üretmeye başlamıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER