Merve Boluğur'dan Işın Karacaya Ağza Alınmayacak Sözler

Kamumanset.com - Merve Boluğur'dan Işın Karacaya Ağza Alınmayacak Sözler. Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra depresyona girdiği söylenen Merve Boluğur birsüre önce şarkıcılığa göz kırparken Işın karaca hakkında öyle şeyler söylediki kavgada bile söylenmez.

Merve Boluğur'dan Işın Karacaya Ağza Alınmayacak Sözler

Kamumanset.com - Kavgada söylenmez!

Şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, Işın Karaca’yla ilgili öyle şeyler söyledi ki. Ağızlar açık kaldı!

 
Oyuncu Merve Boluğur, özel hayatındaki gelişmelerle bir süredir gündemde. Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra depresyona girdiği iddia edilen, projeleri de tutmadığı için ekranlara dönmediği öne sürülen Boluğur, şimdilerde kendini YouTube kanalına verdi. Yaptığı açıklamalarla da sık sık adından söz ettiriyor.

Işın'dan tepki

En son şarkıcı olacağını açıklayan oyuncu Merve Boluğur’a en sert eleştiri, Işın Karaca’dan gelmişti. Ünlü şarkıcı, “Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!” ifadelerini kullandı.

Konuşulunca çark etti

Kısa bir süre sonra Işın Karaca’ya cevap veren Merve Boluğur’un, yakın çevresine “Onun derdi zayıf olmam, kendi kilolarını aldırmak için kapı kapı dolaştı. O yüzden o zayıf kadınlara her zaman düşmandır” şeklinde kavgada bile söylenmeyecek sözler sarf ettiği ileri sürüldü. 33 yaşındaki oyuncu, iddiaların ardından sosyal medya hesabından Karaca’nın fotoğrafını, “Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum” ifadeleriyle paylaştı... Bakalım ünlü şarkıcı Işın karaca’dan bu gelişmelerle ilgili nasıl bir cevap gelecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 15:14

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER