Mert Fırat'tan Eşine Romantik Sözler: Çok Şükür Birbirimizi Bulduk

Mert Fırat'tan Eşine Romantik Sözler: Çok Şükür Birbirimizi Bulduk Mert Fırat eşine söyledikleri ile magazin gündeminde yer aldı.

Mert Fırat'tan Eşine Romantik Sözler: Çok Şükür Birbirimizi Bulduk

Mert Fırat'tan Eşine Romantik Sözler: Çok Şükür Birbirimizi Bulduk Mert Fırat eşine söyledikleri ile magazin gündeminde yer aldı. 2018'de İdil Fırat ile evlenen oyuncu Mert Fırat, eşinin 33. yaş gününü Instagram hesabından paylaştığı duygusal bir paylaşımla kutladı.

Ünlü oyuncu eşine, "Canım dert ortağım, eşim, yoldaşım, en iyi arkadaşım; Allah saklasın seni. Çok şükür birbirimizi bulduk, iyi ki doğdun" ifadelerine yer verdi. Hakkında çıkan ihanet iddialarını sert bir şekilde yanıtlayan Mert Fırat eşinin doğum gününü kutladı. 40 yaşındaki Mert Fırat Instagram'dan yaptığı paylaşımla olay oldu. 

Mert Fırat "Hafta sonumuz biricik ailemiz ve arkadaşlarımızla geçti. Çok şanslıyız şükürler olsun, sağlıklı ve bir aradayız. Hayatın bana en büyük hediyesi, en güzel günlerim, Seyhan Mia’nın annesi, annesinin iyi kalpli kızı, kardeşlerinin biricik zeki ablası. Babasının en yakın arkadaşı. Arkadaşlarının İdiloşu. Amcalarının göz bebeği, babannesinin kara gözlüsü. Dedesinin yoldaşı, annemin gözünden sakındığı, kardeşimin kardeş bellediği. Herkesin 1 dakikada sevdiği, güvendiği, canım dert ortağım, eşim, yoldaşım, en iyi arkadaşım; Allah saklasın seni. Çok şükür birbirimizi bulduk, her geçen gün daha mutlu ve sağlıklı günlerimizde kızımızı sen gibi büyütelim. İyi ki doğdun.." açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER