Mert Fırat Aldatma İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu

Mert Fırat Aldatma İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu Mert Fırat'tan ihanet açıklaması geldi. Ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta hakkındaki iddialar hakkında konuştu. Açıklamaları ile şaşırttı

Mert Fırat Aldatma İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu

Mert Fırat Aldatma İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu Mert Fırat'tan ihanet açıklaması geldi. Ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta hakkındaki iddialar hakkında konuştu. Açıklamaları ile şaşırttı. Ünlü oyuncu Mert Fırat iddiaya göre 16 yaşındaki bir kızla aşk yaşamaya başlamış ve kız da bunu ifşa etmişti. Ayrıca İdil Fırat'ı aldattığına yönelik iddiaları ortaya çıkarmıştı. 

Bunun üzerine Mert ve İdil Fırat çifti avukatları aracılığı ile açıklamada bulundular. "Kamuoyunun dikkatine, Müvekkilim Mert Fırat ile ilgili olarak internet ortamında, sosyal medyada iki yıldır süregelen sistemli ve düzenli olarak asılsız suçlamalarla paylaşımlar yapılmaktadır. Müvekkile ve ailesine karşı yapılan ve sistematik şekilde devam eden asılsız ithamlar, hakaret ve saldırılar ile ilgili, daha önce de takipçisi, davacısı olduğumuz gibi yine bugün de gerekli hukuki süreç İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde başlatılmıştır, Kamuoyuna saygıyla duyurulur." açıklamasında bulundu.

Mert Fırat hakkında ortaya atılan iddia şaşırttı. Açıklamaya göre asılsız suçlamalar hakkında dava açıldı. Gelişmeleri sizlerle beraber takip ediyor olacağız.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER