Melisa Döngel kafeye alınmayınca olay çıkardı Döngel Tehditler Savurdu

Kamumanset.com - Melisa Döngel kafeye alınmayınca olay çıkardı "Sizi bitireceğim" açıklaması Melisa Döngel kafeye neden alınmadı?

MAGAZİN 31.10.2020, 09:44 31.10.2020, 09:44 athena
Melisa Döngel kafeye alınmayınca olay çıkardı Döngel Tehditler Savurdu

Kamumanset.com - Ünlü oyuncu Melisa Döngel arkadaşları ile beraber gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı. Ünlü oyuncu Melisa Döngel "Sizi bitireceğim" sözleri ile gündem oldu. Sen Çal Kapımı dizisindeki başarısı ile adından söz ettiren Melisa Döngel arkadaşları ile beraber gittiği kafeye alınmayınca "Siz bittiniz, bitireceğim sizi" açıklamalarını yaptı.

Geçtiğimiz ay arkadaşları ile beraber bir kafeye girmek isteyen Melisa Döngel'e kafe çalışanları rezervasyonları olmadığı ve  koronavirüs pandemisi sebebi ile sınırlı sayıda müşteri kabul ettikleri için içeri alamayacaklarını söyledi. Aldığı cevap karşısında öfkelenen ünlü oyuncu Melisa Döngel kafe çalışanları ile kapı önünde tartışma yaşadı. Melisa Döngel kafe çalışanlarına "Sizi bitireceğim, bittiniz siz" ifadelerini kullandı.

Olay sonrası akfe çalışanları Melisa Döngel hakkında şikayette bulundu. 21 yaşındaki Melisa Döngel Bizim hikaye'deki Deniz karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Melisa Döngel 174 cm ve 54 kilodur. Akrep burcu olan oyuncu daha önce Elis, Hangimiz Sevmedik, Arka Sokaklar ve Bizim Haikye dizilerinde yer aldı.

Yorumlar (0)