Melis Sezen ve Murat Dalkılıç Aşk Mı Yapıyor?

Melis Sezen ve Murat Dalkılıç Aşk Mı Yapıyor? Melis Sezen ve Murat Dalkılıç Aşk Mı Yaşıyor? Melis Sezen Açıkladı

Melis Sezen ve Murat Dalkılıç Aşk Mı Yapıyor?

Melis Sezen ve Murat Dalkılıç Aşk Mı Yapıyor? Melis Sezen ve Murat Dalkılıç Aşk Mı Yaşıyor? Melis Sezen Açıkladı. Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteri ile dikkatleri üzerine çelen Melis Sezen şarkıcı Murat Dalkılıç ile hakkında çıkan aşk iddiaları için ne dedi? Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteri ile dikkat çekti.

Murat Dalkılıç'ın eski sevgilisi ve dostça ayrıldığı Hande Erçel'i takipten çıkarmasının ardından oyuncu Melis Sezen ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Başarılı oyuncu Melis Sezen hakkında çıkan aşk iddiaları hakkında resmi Instagram hesabından açıklamada bulundu.  "Herkese selam, bugün çıkan haberler asılsızdır. Hayatımda kimse yok. Sevgiler" ifadelerine yer verdi.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ise hakkında çıkan aşk iddiaları herhangi bir açıklamada bulundu. Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteri ile dikkat çeken Melis Sezen 23 yaşındadır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Asya karakteri ile dikkat çeken Melis Sezen Siyah İnci dizisinde Ebru'yu canalndırdı. İlk başrol deneyimini Leke dizisindeki Yasemin karakteri ile yaşayan Melis Sezen Sevgili Geçmiş, Ya İstiklal Ya Ölüm dizilerinde yer aldı. 

Ayrıca Kovala, Mucize Aşk 2, Dünya Hali, Bizim İçin Şamiyon, Tilki Yuvası adlı filmlerde yer almıştır. Başarılı oyuncunun daha öncede Murat Dalkılıç ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER