Mehmet Ali Erbil'in Yeni Projesi Ne Mehmet Ali Erbil'den Açıklama

Mehmet Ali Erbil'in Yeni Projesi Ne Mehmet Ali Erbil'den Açıklama Uzun süreden sonra ilk kez dışarı çıkan Mehmet Ali Erbil'den dikkat çekici açıklamalar

Mehmet Ali Erbil'in Yeni Projesi Ne Mehmet Ali Erbil'den Açıklama

Mehmet Ali Erbil'in Yeni Projesi Ne Mehmet Ali Erbil'den Açıklama Uzun süreden sonra ilk kez dışarı çıkan Mehmet Ali Erbil'den dikkat çekici açıklamalar.. İki yıl önce evinin banyosunda düşüp yaralandıktan sonra aylarca yoğun bakımda kalan ve hastalığı tekrarlayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, uzun bir aradan sonra ilk kez dışarı çıktı. Arnavutköy'de balık yiyen Mehmet Ali Erbil magazin muhabirlerini kırmayarak onlarla sohbet etti.

64 yaşındaki ünlü şovmen "Çok uzun zamandır ilk kez dışarı çıkıyorum. Yanımda sevdiklerim ve dostlarım vardı. Çok zor günler geçirdim. Allah'a çok şükür iyiyim" ifadelerine yer verdi. Yeni proje yapacağını söyleyen ünlü şovmen açıklaması ile şaşırttı. Magazin muhabirlerinin ısrarlı soruları üzerine ise "Yok oğlum ne projesi, espri yapıyorum." ifadelerine yer verdi.

Eski Eşi Nergis Kumbasar ve 25 yaşındaki kızı Yasmin Erbil ile şarkıcı Arto'nun da Mehmet Ali Erbil'e katıldığı gecede keyifli anlar yaşandı. Hayranları Mehmet Ali Erbil'in biraz daha toparlandıktan sonra ekranlara dönmesini dört gözle bekliyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER