Masumlar Apartmanı Ezgi Mola'dan Şok Açıklama: Vegan Besleniyorum Bu Bir Mucize

Ezgi Mola'dan Şok Açıklama: Vegan Besleniyorum Bu Bir Mucize Masumlar Apartmanı dizisi ile gündemden düşmeyen Ezgi Mola vegan beslendiğini açıkladı

Masumlar Apartmanı Ezgi Mola'dan Şok Açıklama: Vegan Besleniyorum Bu Bir Mucize

Ezgi Mola'dan Şok Açıklama: Vegan Besleniyorum Bu Bir Mucize Masumlar Apartmanı dizisi ile gündemden düşmeyen Ezgi Mola vegan beslendiğini açıkladı. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye'yi canlandıran güzel oyuncu Ezgi Mola vegan beslenmeye başladığını duyurdu.

İki senedir aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile dünya evine girmeye hazırlanan ünlü oyuncu beslenme şeklini değiştirdiği ifade etti. Instagram hesabından artık vegan olduğunu açıklayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, hayatındaki değişimlerden söz ederek takipçilerini şaşırttı.

6 gündür vegan beslendiğini söyleyen ünlü oyuncu "Ne güzel uyandım be! Bir sağlık merkezine gittim tam bir hafta önce. Tüm iç organlarım tarandı, bir nevi check-up yapıldı. O günden itibaren haftada iki kez merkeze gidip, glutatyon, ozon alıyorum. Lenf masajı yaptırıyorum. Daha bir sürü şey var ama benim için çok zor sandığım ama hiç öyle olmayan bir şey daha yapıyorum. Vegan besleniyorum. Bugün 6. günüm, 7'de uyandım. Bu bir mucizedir. Üç, dört gündür 7-8 gibi uyanıyorum" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER