Masumiyet Dizisinin İlker'i Serkay Tütüncü Şaşırttı

Masumiyet Dizisinin İlker'i Serkay Tütüncü Şaşırttı Serkay Tütüncü'den dikkat çeken itiraf

Masumiyet Dizisinin İlker'i Serkay Tütüncü Şaşırttı

Masumiyet Dizisinin İlker'i Serkay Tütüncü Şaşırttı Serkay Tütüncü'den dikkat çeken itiraf.. Fox Tv'nin sevilen dizisinde İlker karakterine hayat veren Serkay Tütüncü açıklaması ile şaşırttı. Önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Serkay Tütüncü kendisine gelen eleştirilere de cevap verdi.

Dizide kötü karakteri canlandıran oyuncu Serkay Tütüncü kendisinde gelen eleştirilere cevap verdi. Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan ile birlikte rol aldığı Masumiyet dizisinde kötü adam İlker Ilgaz karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, önceki gün City's Nişantaşı'nda görüntülendi. Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü, kendisine gelen eleştirilere cevabı ile olay oldu.

Ünlü oyuncu dizide İlker Ilgaz karakterine kötü tepkiler geldiğini belirtti. Oyuncu Tütüncü "lk başlarda çok fazla tepki vardı. Son bölümle birlikte tepkiler azaldı" ifadelerine yer verdi. Dizide Hülya Avşar, Mehmt Aslantuğ gibi usta isimlerle yer alan Serkay Tütüncü oyunculuğu ile de dikkat çekmişti. 30 yaşındaki başarılı oyuncu Survivor programı ile tanınmıştı. Daha sonra Para Bende programının sunuculuğunu yapan Serkay Tütüncü oyunculuk kariyerine Bay Yanlış, Afilli Aşk, İnsanlık Suçu adlı dizileri ile başlamıştır. Şimdi Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Deniz Çakır ve İlayda Alişan ile beraber paylaştığı Masumiyet dizisinde İlker Ilgaz karakterini canlandırmaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER