Masterchef Cemre Uyanık ile Serhat Doğramacı Arasında Gerilim

Masterchef Cemre Uyanık ile Serhat Doğramacı Arasında Gerilim Cemre Uyanık ve Derhat Doğramacı neden tartıştı? Masterchef Şampiyonların tartışması çok konuşuldu

Masterchef Cemre Uyanık ile Serhat Doğramacı Arasında Gerilim

Masterchef Cemre Uyanık ile Serhat Doğramacı Arasında Gerilim Cemre Uyanık ve Derhat Doğramacı neden tartıştı? MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık pozuyla ince mesaj verdi. Cemre Uyanık'ın Serhat Doğramacı'nın paylaşımından sonra bu mesajı paylaşması ise gündem oldu.

Survivor'da birleşme partisine katılan isimler sosyal medyada gündem oldu. Masterchef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık Acun Ilıcalı ile pozlarını paylaşırken Serhat Doğramacı'yı fotoğraftan kesmesi dikkat çekti. Serhat Doğramacı da tam o fotoğrafı paylaştı yalnızca Cemre'yi etiketlemedi. Bundan sonra Cemre Uyanık'a tepki mesajları geldi.

Cemre Uyanık ise fotoğrafı silmezken gelen yorumları sınırlandırdı. Ardından ise bir poz verip "Sahte insanların korumak istedikleri bir imajı vardır. Gerçek insanlar sadece umursamazlar... Umursamaz kaç kişiyiz ki??" sözlerini yazdı. Bazı takipçileri ise Cemre Uyanık'ın bu hareketini yersiz buldular. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER