Maraşlı Dilşad'ı Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor Melis İşiten Kimdir?

Maraşlı Dilşad'ı Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor Melis İşiten Kimdir? Melis İşiten Sergen Deveci ile aşkını sosyal medyadan duyurdu

Maraşlı Dilşad'ı Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor Melis İşiten Kimdir?

Maraşlı Dilşad'ı Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor Melis İşiten Kimdir? Melis İşiten Sergen Deveci ile aşkını sosyal medyadan duyurdu.  ATV'nin en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden biri olan Maraşlı'da Dilşad karakterine hayat veren ünlü oyuncu Melis İşiten, yeni bir aşka yelken açtı.

Çocuğunun babası Uraz Kaygılaroğlu ile evliliklerini 2019 yılında bitiren oyuncu Melis İşiten, Sergen Deveci'ye olan aşkını sosyal medya üzerinden duyurdu. Ünlü oyuncu kendi fotoğrafını paylaşıp Sergen Deveci'yi etiketleyerek aşkını resmileştirmiş oldu. Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten aşkını sosyal medya üzerinden duyurdu. Eski eşi Uraz Kaygılaroğlu'nun oyuncu Berrak Tüzünataçile ilişkisini duyurmasının ardından Melis İşiten'de aşkını sosyal medyadan duyurdu.

Bir süredir aşk haberleri ile dikkat çeken Melis İşiten ve Sergen Deveci aşkı resmileşti. Ünlü oyuncu kendi kişisel sayfasında yaptığı paylaşımda Sergen Deveci'yi etiketledi ve fotoğrafın altına da duygusal bir mesaj da paylaştı. "Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun." ifadelerine yer verdi.

MELİS İŞİTEN KİMDİR?

29 Haziran 1992'da dünyaya gelen güzel oyuncu konservatuvar mezunudur.  İpek Bilgin ile Oyuncu Koçu olarak çalışmalar gerçekleştiren güzel oyuncu daha önce Reaksiyon, Evli ve Öfkeli, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde oynadı. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile 2014 yılında Büyükada'da sade bir törenle evlendiler.  2016 senesinde kasım ayında çiftlerin kızı Ada dünyaya geldi. 2019 yılında oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'ndan ayrılan Melis İşiten başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca Suit adlı tiyatro oyununda da yer alan başarılı oyuncu 2019'da Hikayemi Ben Seçtim kitabını çıkardı. Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisinde Alina Boz ve Burak Deniz gibi isimlerle beraber yer almaktadır

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER