Liseli Aleyna Tilki, Cesur Mini Eteğiyle Sosyal Medyayı Damga Vurdu

Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven kamera karşısına geçip yeni bir diziye imza atacak olan Aleyna Tilki giydiği mini etek ile soyal medyaya damga vurdu.

Liseli Aleyna Tilki,  Cesur Mini Eteğiyle Sosyal Medyayı Damga Vurdu


Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven ile yeni bir proje için kamera karşısına geçen genç şarkıcı Aleyna Tilki, giydiği mini etek ile sosyal medyayı salladı.


Cemal Can Canseven ile oynayacağı dizide liseli bir kızı canlandıracak olan Tilki, süper mini eteği ile sosyal medyaya damga vurdu.


Okul forması ve süper mini eteği ile setten bir fotoğrafını paylaşan 20 yaşındaki şarkıcı, yönetmeni Kıvanç Baruönü’nü ve rol arkadaşı Cemal Can Canseven’i etiketlemeyi ihmal etmedi.


Sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşımın altına ise Tilki, ‘Sürpriz geliyor’ notunu düştü.


Kendi tarzını yansıtan ve Aleyna için özel dikilen bu kostümler, bazı kullanıcılar tarafından ise eleştirildi.


Liseli bir öğrenci için fazla cesur bulunan bu kostümler, takipçileri de ikiye böldü. Kimisi çok beğenirken, kimisi de ‘Orası nasıl bir okul?’ diyerek rüküş buldu.


Cemal Can Canseven ile Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacak dizi için oldukça heyecanlı olan Tilki, geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı ve ilaçlarıyla ilgili bir açıklamada bulunmuş ve yine olay olmuştu.


İşte Aleyna Tilki’nin o paylaşımı…

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER