Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu kaç yaşında, mesleği

Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu kaç yaşında, mesleği Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu nereli?

Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu kaç yaşında, mesleği

Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu kaç yaşında, mesleği Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu nereli? Oyuncu ve şarkıcı Lerzan Mutlu kimdir? Seda Sayan ile yaşadığı tartışma ile tanınan Lerzan Mutlu kimdir? Lerzan Mutlu hakkında merak edilenler... Lerzan Mutlu'nun, Seda Sayan'ın için ekranlarda sarf ettiği 'dinozor' ifadesi, magazin basınını uzun süre yer edinmişti. Peki barışan ikliden Lerzan mtlu kimdir? Lerzan Mutlu kaç yaşında? Lerzan Mutlu hakkında merak edilenler...

LERZAN MUTLU KİMDİR?

12 Şubat 1977'de dünyaya gelen Lerzan Mutlu liseyi Yıldız Kolejinde tamamlamıştır. 10 yaşındayken babası kalp krizi sonucu yaşamını kaybetmişti. Konservatuvar sınavlarına giren Lerza Mutlu İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını kazandı. Okulunu yaım bırakan Lerzan Mutlu televizyon ve sahne çalışmalarında yer aldı.

Asla Unutma adlı televizyon dizisinde yer alan Lerzan Mutlu Beyaz Tv'de sunuculuk yaptı. 43 yaşında olan Lerzan Mutlu bekardır. Daha önce Kördüğüm, Felek Ne Demek, Cennet Mahallesi, Tuzu Kurular gibi projelerde yer alan Lerzan Mutlu Karabüyü, Tam İsabet, Oyuncu, Kahraman, Bizde Böyle, Aşk acısı gibi albümleri çıkarmıştır. yrıca Sızım Sızım, Bir Numara, Farzet, Bir Alo De, Kaç Kadeh kırıldı, Hançer, Benden giden bana döner, Kibrit, Oyuncu gibi klipleri çıkardı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER