Kylie Jenner Göğüslerini Ön Plana Çıkaran Cesur Pozuyla Göz Kamaştırdı

23 yaşındaki Amerikalı magazin yıldızı Kylie Jenner zengin ünlüller arasında yerini alırken sosyal medya takipçisi 200 m aşan Kylie Jenner den kışkırtıcı pozlarla gündem olmaya devam ediyor.

Kylie Jenner Göğüslerini Ön Plana Çıkaran Cesur Pozuyla Göz Kamaştırdı

23 yaşındaki Amerikalı magazin yıldızı Kylie Jenner geçtiğimiz günlerde kürk giydiği için protesto edilmişti. O haberlerle gündemde olan Jenner'dan seksi pozlar geldi.

 
Kylie Jenner'dan protestoyu unutturan pozlar!

Forbes'in en zengin ünlüleri arasında yer alan Amerikalı magazin yıldızı Kylie Jenner, önceki gün yılbaşı alışverişi için kendisine özel açılan bir mağazada alışverişe çıkmıştı.

Kürk giydiği için hayvan severler tarafından protesto edilen Kylie Jenner bu haberlerle gündemdeyken paylaşımlarıyla gündemi adeta değiştirdi.

Lüks yaşantısı ve yaptığı harcamalarla sık sık gündeme gelen Kylie Jenner'ın sosyal medyadaki takipçisi 200 milyonu geçmişti. Instagram hesabını aktif kullanan Jenner takipçilerine hayatının her anından paylaşımlar yapıyor.

Jenner son olarak göğüslerini ön plana çıkaran derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi.

Kylie Jenner'ın bu pozları hayranları tarafından beğenilirken çoğu takipçisi ise protestoyu hatırlatarak kendisini eleştirdi.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER