Koronvirüse Yakalanan Demet Akalın: Hafta sonu Gideceğim Hiç Linç Etmeyin

Koronvirüse Yakalanan Demet Akalın: Hafta sonu Gideceğim Hiç Linç Etmeyin Demet Akalın'dan şaşırtıcı bir itiraf geldi

Koronvirüse Yakalanan Demet Akalın: Hafta sonu Gideceğim Hiç Linç Etmeyin

Koronvirüse Yakalanan Demet Akalın: Hafta sonu Gideceğim Hiç Linç Etmeyin Demet Akalın'dan şaşırtıcı bir itiraf geldi. Koronavirüse yakalanan Demet Akalın'dan şok edici bir itiraf geldi. Kızının babası Okan Kurt'un ardından koronavirüse yakalanan Demet Akalın Kovid-19 testinin pozitif çıktığını ve hastalığı şimdilik hafif atlattığını belirtti. Ünlü şarkıcı "Ben hafta sonu gideceğim Uludağ’a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım." diyen ünlü şarkıcı ardından gittiği Uludağ'da kalabalık arkadaş grubuyla tatil yapmıştı. Şarkıcı Demet Akalın koronavirüse Uludağ'da yakalandığını itiraf etti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalaın eşi Okan Kurt'un ardından koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Ünlü şarkıcı Akalın "Ben iyiyim, şükür ayaktayım. Sadece hafif bir boğaz ağrım var, o kadar. Okan'ın ciğerlerine inmiş. Parmak kadar bölge, belli. Ama ağır geçirmiyor, kötü hissetmiyor kendisini" açıklamalarına yer verdi.

Koronavirüsü nereden kaptığı hakkında "Uludağ'a tatile gittik. Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. İnsan erken söylemez mi, ne cahillik! Sonuçta oteldeyken kapalı ortamda bir arada bulunduk. Evdeki bakıcı da öksürüyordu, önce ondan olabilir mi diye düşündük. Test yaptırdı, sonucu negatif çıktı. Bakıcıdan olmadığına göre dağda kaptık." ifadelerine yer verdi. Şarkıcı Demet Akalın Uludağ öncesi Twitter'da "Ben hafta sonu gideceğim Uludağ'a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım." şeklinde açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER