Koronavirüsü Aşısı Olan Çağla Şikel'den Test Sonucu

Koronavirüsü Aşısı Olan Çağla Şikel'den Test Sonucu Sunucu Çağla Şikel Koronavirüs testi sonucu nedir?

Koronavirüsü Aşısı Olan Çağla Şikel'den Test Sonucu

Geçtiğimiz ay koronavirüs aşısı için gönüllü olan başarılı sunucu Çağla Şikel Covid-19'a yakalandığı iddialarına cevap verdi. Ünlü sunucu "Yok öyle bir şey" diyerek test sonucunun negatif olduğunu belirtti. Aynı zamanda güzel sunucu negatif olduğunu paylaştı.

Aralık ayında ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel koronavirüs aşısı için gönüllü olmuştu .Başarılı kariyer hayatı ile dikkat çeken Çağla Şikel pozitif bir vaka ile temas halinde kalınca hemen hastaneye giderek test yaptırdı. Tepkilerin sonucunda isyan eden güzel sunucu Çağla Şikel koronavirüs testinin negatif çıktığını açıkladı ve "Size ayrımcılık yaptılar nasıl aşı oldunuz" sözlerine de yanıt verdi. 

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel yanlış anlaşılmaları görünce bir açıklama yapması gerektiğini düşündü "Ben her 18/ 59 yaş arası vatandaşın yapılması gereken çin aşısı faz 3 çalışmalarına Sağlık bakanlığımıza gönüllü olarak katıldım bu asıya denek olarak katılan 8 bin vatandaştan biriyim" ifadelerine yer vermişti. Güzel sunucu Çağla Şikel "Bana yapılan aşıda olabilir pleseboda olabilir" diye ifade etti "Faz 3 çalışma sonuçlandığında bende herkes gibi öyle öğreneceğim siz benim aşı olup olmadığıma değil de cesaretime inanmadınız" diyerek tepki gösterdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER