Koronavirüse Yakalanan Deniz Akkaya Hastaneye Kaldırıldı Deniz Akkaya Sağlık Durumu

Koronavirüse Yakalanan Deniz Akkaya Hastaneye Kaldırıldı Deniz Akkaya Sağlık Durumu Deniz Akkaya birkaç gün önce koronavirüse yakalandığını açıklamıştı ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

Koronavirüse Yakalanan Deniz Akkaya Hastaneye Kaldırıldı Deniz Akkaya Sağlık Durumu

Koronavirüse Yakalanan Deniz Akkaya Hastaneye Kaldırıldı Deniz Akkaya Sağlık Durumu Deniz Akkaya birkaç gün önce koronavirüse yakalandığını açıklamıştı ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı. Oyuncu ve manken Deniz Akkaya birkaç gün önce koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Durumu ağırlaşan Deniz Akkaya hastaneye yattı. 

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü oyuncu Deniz Akkaya, ateşinin 39 dereceye çıktığını, virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin başladığını belirtti. Manken Deniz Akkaya serumlu paylaşımına "Evde beceremedim ısrar etmenin gereği yoktu hastaneye yattım" ifadelerine yer verdi. Hastanedeki paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya "Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, bakın sağlıklı yaşamın mükafatı demek isterdim size. Ancak hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Arkadaş neymiş ya televizyonda oturup vaka sayısı vermeye benzemiyor. Belli ki hastanede bir süre kalacağım. Buyurun şu dört günde yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum." açıklamalarına yer verdi.

Ünlü manken "Bir kere evde kalmaya ısrar etmek her zaman iyi fikir olmayabilir, çünkü ciğerlerimde minik sıkıntıları bugün hemen görüntüleyip kortizona başladılar. Yani evde kalmak yerine iç sesiniz hastaneye git diyorsa gidin. Ayrıca ateşim sürekli 39'larda seyrediyor. "Öksürük krizim başladı bu ara. Ateş zaten baki, yani ateşim 38 olunca hissetmiyorum öyle diyeyim. Eklem ağrımda azalma var ilk günlere göre. Unutmayın ki bana bir şey olmaz. Eskiden beter enerjik bir energizer tavşanı gibi kalkacağım bu yataktan." ifadelerine de yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER