Koronavirüse Yakalanan Ceren Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

Koronavirüse Yakalanan Ceren Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Ceren Yılmaz hastane odasından açıklamada bulundu

Koronavirüse Yakalanan Ceren Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

Koronavirüse Yakalanan Ceren Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Ceren Yılmaz hastane odasından açıklamada bulundu. Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Ceren Yılmaz koronavirüse yakalandı. Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı. Ünlü oyuncu açıklamasında "Bana hiçbir şey olmaz" diyerek sevenlerinden dua istedi.

Koronavirüs şov dünyasında da yayılmaya devam ediyor. En son Hazal Kaya'nın koronavirüs haberinden sonra şimdi de Ceren Yılmaz koronavirüs testi pozitif çıktı. Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı. Oyuncu Ceren Yılmaz'ın da Kovid-19 test sonucu pozitif çıktı. Tedavisine hastanede devam eden başarılı oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

Hasta yatağından fotoğraf paylaşan oyuncu başarılı oyuncu "Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz" dedi. Daha sonra sağlık durumu hakkında bilgi vermek için video paylaştı "Mesaj atan, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Maalesef Kovid olmuşum. Ama geçer herhalde, öyle düşünüyorum. Siz bol bol dua edin" ifadelerini kullandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER