Koronavirüse Yakalanan Bahar Şahin Hastaneye Kaldırıldı Bahar Şahin Sağlık Durumu

Koronavirüse Yakalanan Bahar Şahin Hastaneye Kaldırıldı Bahar Şahin Sağlık Durumu Oyuncu Bahar Şahin Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Koronavirüse Yakalanan Bahar Şahin Hastaneye Kaldırıldı Bahar Şahin Sağlık Durumu

Koronavirüse Yakalanan Bahar Şahin Hastaneye Kaldırıldı Bahar Şahin Sağlık Durumu Oyuncu Bahar Şahin Neden Hastaneye Kaldırıldı? Yeni dizisine başlamak için gün sayan Bahar Şahin'den kötü haber geldi. Önceki akşam hastaneye kaldırılan Bahar Şahin'in yumurtalıklarında sorun olduğu ortaya çıktı. 

Geçen aylarda koronavirüse yakalanan başarılı oyuncu Bahar Şahin başrol oynayacağı İyi Aile Babası dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Önceki akşam hastaneye kaldırılan güzel oyuncu sevenlerini korkuttu. Karın ağrısı sebebi ile kaldırıldığı hastanede yapılan testlerin ardından korona değil yumurtalıklarında sorun yaşadığı ortaya çıktı. Habere göre güzel oyuncu uygulanan tedavi sonrası bir gece geçirdiği hastaneden taburcu oldu. 

İleri günlerde küçük bir operasyon geçireceğini öğrendiğimiz Bahar Şahin sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi. Sevgilisi Cenan Adıgüzel ile barışan oyuncunun ayrılığa daha fazla dayanamadığı ortaya çıktı.  Barışma haberini Bahar Şahin Nil Karaibrahimgil'in 'Ben Ona Resmen Aşığım' şarkısı eşliğinde paylaşan oyuncu bu hareketi ile şaşırtmıştı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER