Koronavirüs Aşısı Yaptıran Berna Laçin ile Alişan Kavgası

Koronavirüs Aşısı Yaptıran Berna Laçin ile Alişan Kavgası Berna Lçin ve Alişan tartışması gündeme bomba gibi düştü

Koronavirüs Aşısı Yaptıran Berna Laçin ile Alişan Kavgası

Koronavirüs Aşısı Yaptıran Berna Laçin ile Alişan Kavgası Berna Laçin ve Alişan tartışması gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda basın kartı olduğu için koronavirüs aşısı yaptırdığını belirtti. 50 yaşındaki Berna Laçin'in basın kartından dolayı aşı yaptırması eleştiri yağmuruna tutuldu. Ünlü oyuncuya tepkiler büyürken bir eleştiri de Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının sunucusu Alişan'dan geldi. Sert bir dille oyuncu Berna Laçin'i eleştiren Alişan, "Siz ne zaman gazeteci oldunuz" diyerek tepki gösterdi. 

Ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu açıkladı. 50 yaşındaki basın çalışanlarına özel çıkarılan sarı basın kartına sahip olduğu için aşı yaptırdığını söyleyen Berna Laçin'in bu hareketi sonrası sosyal medyada tepki gördü.

Takipçilerinin "Sana nasıl sıra geldi?" sorusuna Laçin verdiği cevapla şaşırttı. "Arkadaşlar 212'liyim basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı" cevabını verdi. Oyuncu Berna Laçin ayrıca, "Bu arada 'ben aşımı bir başkasına devredebilir miyim?' diye sordum, olmuyor, bu da bilginize" ifadelerine yer verdi. Alişan ise aylar önce gönüllü olarak aşı yaptırmıştı. O zamanlar Berna Laçin'in annesi Alişan'a teki göstermişti. Alişan Berna Laçin'e "Ben test aşamasında gönüllü olduğumda, anneniz sormuştu ya 'Alişan nasıl aşı oldu? diye... Siz aşı olduğunuzda da anneniz sordu mu size, 'Kızım ne zaman gazeteci oldun?' diye Berna Hanım.." ifadelerine yer verdi. 

Berna Laçin ise duruma karşı tepki gösterdi. "Benimle yatıp kalkıyor. Çok tontiş. Annem sormadı çünkü okur yazar, gazete okur, benim de yıllardır tüm köşe yazılarımı okur. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduktan sonra resmi olarak Devlet verdi yani sizin çevrelerde olduğu gibi gaydırı gubbak durum yok" ifadelerini kullandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER