Kızının Regl Olduğu Açıklayan Ceyda Düvenci'ye Eski Eşinden Tepki: Kızımı polemik Konusu Yaptırmam!

Kızının Regl Olduğu Açıklayan Ceyda Düvenci'ye Eski Eşinden Tepki: Kızımı polemik Konusu Yaptırmam! Ceyda Düvenci 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söylemişti Eski eşi tepki gösterdi

Kızının Regl Olduğu Açıklayan Ceyda Düvenci'ye Eski Eşinden Tepki: Kızımı polemik Konusu Yaptırmam!

Kızının Regl Olduğu Açıklayan Ceyda Düvenci'ye Eski Eşinden Tepki: Kızımı polemik Konusu Yaptırmam! Ceyda Düvenci 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söylemişti Eski eşi tepki gösterdi Oyuncu Ceyda Düvenci'nin eski eşi Engin Akgün günlerdir devam eden regl konusunda açıklamada bulundu. Engin Akgün " "Kızımı polemik konusu yaptırmam. Söyleyeceğimi Ceyda'ya söyledim zaten" ifadelerine yer verdi.

Ceyda Düvenci "Aynı fikre sahip olmasak da kymet verdiğim zaman ayırıp önem ve emek vererek yazdığınız tüm cümlelerinize cevabımı paylaşmak istedim. Benim için güçlü bir kız çocuğu; önce kendini ve bedenini seven, kendine dair her değişimine kıymet veren, kendi ile ilgili her şeyle gurur duyan, duygularına ve özüne şefkat duyan, kendi fikirleri olan, başkaları için yaşamayan, ailesinden kıymet gören ve her güzel anını kutlayabilendir. Haftaya kızım için Anadolu'dan günümüze ulaşan kıymetli ritüellerle kutlama yapacağım. Çünkü artık bir genç kız. Artık çocuk değil. Bedenini doğru anlaması ve sahip çıkabilmesi için, kendine kıymet vermesi için yapacağım bu ritüeli..." ifadelerine yer verdi. Ceyda Düvenci'nin bu sözleri sosyal medyada oldukça gündem oldu.

Ceyda Düvenci'nin kızının babası Engin Akgün ise konu ile ilgili açıklamada bulundu. "Kızımı polemik konusu yaptırmam, medyada tartıştırmam. Ceyda'nın yaptığına doğru da demiyorum, yanlış da. Söyleyeceğimi Ceyda'ya söyledim zaten" ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER