Kıvılcım Ural'ın "Metres" Şikayetine Takipsizlik Kararı Geldi

Kıvılcım Ural'ın "Metres" Şikayetine Takipsizlik Kararı Geldi Kıvılcım Ural kendisine metres diyen Ayşe D. hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu

Kıvılcım Ural'ın "Metres" Şikayetine Takipsizlik Kararı Geldi

Kıvılcım Ural'ın "Metres" Şikayetine Takipsizlik Kararı Geldi Kıvılcım Ural kendisine metres diyen Ayşe D. hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Kıvılcım Ural üç sene önce Duman'ın solisti Kaan Tangöze ile nikah masasına oturmuştu. Kıvılcım Ural'ın sosyal medyada kendisi için metres kelimesini kullanan Ayşe D hakkında şikayette bulunmuştu. Habere göre müzisyen Kaan Tangöze ile iki yıl önce evlenen şarkıcı Kıvılcım Ural sosyal medya hesabından kendisi için metres diyerek paylaşımda bulunan Ayşe D. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Savcılık, mesajın 25 Ocak 2020'de şikayetin yasal süre olan 6 ay içinde yapılmadığı gerekçesi ile takipsizlik kararı verildiği ortaya çıktı. Kendisine yeterince tanıtım yapılmadığı için Dokuz Sekiz Müzik'e dava açmıştı. Firma da sözleşme şartlarını yerine getirmediğini söyleyen Kıvılcım Ural'a dava açtı. Firmayı haklı bulan mahkeme, Kıvılcım Ural’ı 450 bin TL tazminat ödeme kararını vermişti.

Şarkıcı Kıvılcım Ural , Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze ile 5 aylık hamileyken dünya evine girmişti. Ural, ocak 2019'da kızını kucağına almıştı. 2010'da Seçkin Piriler ile evlenen Kaan Tangöze Hakan ve Volkan adında iki çocuğa sahipti. Daha sonra 2016 yılında boşandılar. Ardından Kaan Tangöze Kıvılcım Ural ile dünyaevine girmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER