Kıvanç Tatlıtuğ ile Çağatay Ulusoy'un Arası Neden Bozuldu Birbirlerini Takipten Çıkardılar

Kıvanç Tatlıtuğ ile Çağatay Ulusoy'un Arası Neden Bozuldu Birbirlerini Takipten Çıkardılar Televizyon ekranlarının sevilen iki yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'un arası bozuldu

Kıvanç Tatlıtuğ ile Çağatay Ulusoy'un Arası Neden Bozuldu Birbirlerini Takipten Çıkardılar

Kıvanç Tatlıtuğ ile Çağatay Ulusoy'un Arası Neden Bozuldu Birbirlerini Takipten Çıkardılar Televizyon ekranlarının sevilen iki yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'un arası bozuldu. Türkiye'nin en beğenilen oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Çağatay Ulusoy'un araları açıldığı iddia edildi. Yakın arkadaşlıkları ile dikkat çeken ikilinin birbirlerini takipten çıkarması olay oldu.

Türkiye'nin en başarılı oyuncularından olan Çağatay Ulusoy ile Kıvanç Tatlıtuğ, sanat camiasında yakın dostlukları ile tanınıyordu. Son olarak Netflix'in Kağıttan Hayatlar filmindeki başarısı ile gündeme gelen Çağatay Ulusoy ve yine Netflix için dizi çekimlerini gerçekleştiren Kıvanç Tatlıtuğ'un araları bozulduğu öğrenildi. Beraber tatillere giden ikiliden, hayranlarına üzücü bir haber geldi.

Oyuncu Çağatay Ulusoy ve yakın dostu aynı zamanda komşusu olan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, birbirlerini sosyal medya hesapları Instagram'dan sildikleri görüldü. İkilinin birbirlerini takipten çıkarması aralarının bozulduğu iddialarını magazin gündemine getirdi. Oyunculardan iddia sonrası herhangi bir açıklama gelmedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 19:21

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER