Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Kırmızı Oda Burcu Biricik ekranlarda!

Kamumanset.com - Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Kırmızı Oda Burcu Biricik ekranlarda! Kırmızı Oda bu hafta da yeni bölümüyle TV 8  ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Sevilen ve yeni bölümleri merakla beklenen dizini yayınlanan son bölümünde Alya' nın değişimi ve diziye veda edişi ile yeni bir hayata başlaması izleyen herkesi çok mutlu etmiş, mutluluk gözyaşlarına boğmuştu. Bu hafta Binnur Kaya' nın baş rolünde yer aldığı dizi 14. bölümü ile ekranlarda yerini alacak sürpriz transfer isimleri de ekranlarda izlememizi sağlatacak. 

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Kırmızı Oda Burcu Biricik ekranlarda!

Kamumanset.com - Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Kırmızı Oda Burcu Biricik ekranlarda! Kırmızı Oda bu hafta da yeni bölümüyle TV 8  ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Sevilen ve yeni bölümleri merakla beklenen dizini yayınlanan son bölümünde Alya' nın değişimi ve diziye veda edişi ile yeni bir hayata başlaması izleyen herkesi çok mutlu etmiş, mutluluk gözyaşlarına boğmuştu. 
Bu hafta Binnur Kaya' nın baş rolünde yer aldığı dizi 14. bölümü ile ekranlarda yerini alacak sürpriz transfer isimleri de ekranlarda izlememizi sağlatacak. 
Gerçek yaşam öykülerini içerisinde barındıran bu hikaye sinsilelerine yenileri eklenmeye devam ediyor. 
Sevilen dizi Kırmızı Oda' da bu hafta ekranlarda Sevinç Erbulak, Burcu Biricik ve Elif Ceren Balıkçı gibi ünlü yıldızları izleyeceğiz. 

Sevilen dizide bu hafta ekranlarda Burcu Biricik' i Boncuk karakteri ile izleyeceğiz. Boncuk ermişlerle konuştuğunu iddia eder ve gerçek yaşam ile bağı neredeyse tamamen kopmuş olan eşi Sadık derdini Kırmızı Oda' ya gelerek çözüm bulmakta arar. Boncuk yani Burcu Biricik' in dizideki eşini ise Onur Bilge canlandıracaktır. Bakalım Doktor hanım Boncuk' a da çare olabilecek mi?

Yeni bölümde yeni göreceğimiz isimlerden biri ise Berna karakteri olacak. Berna eşinden boşandıktan sonra kızı Esra' nın yaşadığı sorunlar nedeniyle Doktor Deniz beye başvuracak. Esra bazı sorunlar ve yeme bozuklukları yaşıyor. 

Berna karakterine Sevinç Erbulak hayat verirken, kızı Esra karakterine ise Elif Ceren Balıkçı hayat veriyor. 

Doktor hanımın bu haftaki danışanlarından biri ise klinik çalışanlarından Aynur hanımın oğlu Bayram.
Bayram hiçbir şeyi önemsemeden bir kızı sever ve anne Aynur hanım bundan hiç memnun değildir. Oğlu Bayram için Doktor hanımdan randevu alan Aynur hanım için çare Doktor hanımdan gelecek mi? Bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. 
Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile saat 20.00 de TV 8 ekranlarında yeniden ekranlarda. Sakın kaçırmayın. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 00:44

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER