Kim Kardashian İçin Fark Etmiyor! Dört mevsimi Bir Arada Yaşıyor...

Instagram'da Milyonlarca takipçiye sahip olan Kim Kardashian yaptığı yeni yaplaşımlarla yine adından çok söz ettirmenin yollarını buluyor. Şu sıralar lüks ve şaşalı yaşamını gözler önüne sermeden duramıyor.

Kim Kardashian İçin Fark Etmiyor! Dört mevsimi Bir Arada Yaşıyor...

Kim Kardashian gündem oldu! Dört mevsimi bir arada yaşıyor...

Son dönemde siyasi paylaşımlarıyla tepki çeken Kim Kardashian, asıl işine döndü. Instagram'da 192 milyon gibi güçlü bir kitlesi bulunan Kardashian, sosyal medyada yaptığı yeni gösterişli paylaşımlarıyla adından söz ettirdi.

 

Sık sık siyasi olaylar hakkında yorumda bulunan ve geçtiğimiz aylarda Azerbaycan'ı suçlayarak Ermenistan'ı savunmasıyla tepkilerin odağında yer alan Kardashian, şu sıralar lüks ve şaşalı yaşamını gözler önüne sermeye devam ediyor.

Jakuzili ve bikinili fotoğraflarını yayınlayan 40 yaşındaki Kardashian, ABD'nin Nevada eyaleti Tahoe bölgesindeki lüks tatil evinde adeta dört mevsimi bir arada yaşıyor.

Dışarısı çok soğukken karlar üzerinde poz veren Kardashian, evin içinde ise bikinili olarak kapalı havuzunda keyif yapıyor.

16 milyon dolarlık 17 yatak odalı tatil evinde Kardashian'a aile üyelerinden Kylie, Kendall, Kourtney, Khloe ve anneleri Kris eşlik ediyor.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER