Kibariye'den Şok Sözler: Beğenmediler Perde Arkasından Şarkı Söylettiler

Kibariye'den Şok Sözler: Beğenmediler Perde Arkasından Şarkı Söylettiler Sanatçı Kibariye'den Şok açıklama geldi

Kibariye'den Şok Sözler: Beğenmediler Perde Arkasından Şarkı Söylettiler

Kibariye'den Şok Sözler: Beğenmediler Perde Arkasından Şarkı Söylettiler Sanatçı Kibariye'den Şok açıklama geldi. Sanatçı Kibariye yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. Sesi ile müzik dünyasının en güçlü isimlerinden biri olan Kibariye yaptığı açıklamalar ile şaşırttı. Exxen platformunda yayınlanan Katarsis isimli programa konuk olan Kibariye açıklamaları ile şaşırttı.

Sanatçı Kibariye "Kara kuru bir şey diye beğenmedikleri için perde arkasından şarkı söylettiler." açıklaması dikkat çekti. Okuması zayıf olduğu için yıllarca zorluk çeken sanatçı Kibariye "İlk çıktığım zaman ben çok yadırgandım. Aman bırak şu pis çingeneyi, kara kuru bir şey dediler. Öcü müyüm ben be? Güzellik önemli değil, sesi güzel dediler. Okumam yazmam yoktu. İmza attırılıp senelerce çalıştırıldım. Okumadım ama Allah bana bu sesi lütfetmiş. İmzayı bile Seda Sayan öğretti bana." açıklamalarına yer verdi.

Sanatçı Kibariye zor hayatı ile bilinirken hayatı hakkında yaptığı samimi açıklamalar yürek burktu. Exxen platformunda Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis adlı programa katılan sanatçı Kibariye eskiden  kendisinin yüzünü beğenmedikleri için sahne arkasından şarkı söylemek zorunda kaldığını açıkladı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER