Kerem Bursin'in "Salaksız" Sözlerine Tepkiler Büyüyor

Kerem Bursin'in "Salaksız" Sözlerine Tepkiler Büyüyor Kerem Bursin'in sözleri sosyal medyada olay oldu. Tepkilerin ardı arkası kesilmedi

Kerem Bursin'in "Salaksız" Sözlerine Tepkiler Büyüyor

Kerem Bursin'in "Salaksız" Sözlerine Tepkiler Büyüyor Kerem Bursin'in sözleri sosyal medyada olay oldu. Tepkilerin ardı arkası kesilmedi. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, son dönemin en dikkat çeken isimleri arasında yer almaya devam ederken bu kez yaptığı hareketle dikkat çekti. Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynadığı Hande Erçel ile bir süredir aşk yaşadığı konuşulan oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Önceki gün oyuncu Hande Erçel ile Instagram'da canlı yayın açan Kerem Bürsin, söylediği sözlerle gündeme oturdu. Kafelerde maskesiz oturanlar hakkında yaptığı yorum ile olay oldu. "Kusura bakmayın ama siz salaksınız" diyen Kerem Bürsin, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ünlü oyuncu Kerem Bursin Sen Çal Kapımı dizisi ile dikkat çekiyordu. Hande Erçel ile aşk haberleri ile gündemden düşmeyen oyuncu yaptığı açıklama ile sosyal medya gündeminde yer aldı. Hande Erçel ile Instagram'da canlı yayın açan Kerem Bursin maske takmayanlara salak dedi.

Ünlü oyuncu  Kerem Bürsin "mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya maskelerinizi de çıkarıyorsunuz. Affedersiniz ama siz salaksınız. Ailelerinizi insanları bir düşünün" ifadelerine yer verdi. Hande Erçel sözler üzerine şaşkınlığını gizleyemedi. Kerem Bursin'in "Kafelere gidiyorsunuz ya" sözleri ardından Hande Erçel sadece "Gitmeyin" diye tepki verirken Kerem Bursin ise "Salaksınız" dedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER