Kerem Bursin'in Hande Erçel Mesajı Olay Oldu

Kerem Bursin'in Hande Erçel Mesajı Olay Oldu Hande Erçel Yorumu Çok Konuşuldu

Kerem Bursin'in Hande Erçel Mesajı Olay Oldu

Kerem Bursin'in Hande Erçel Mesajı Olay Oldu Hande Erçel Yorumu Çok Konuşuldu. Oyuncu Hande Erçel kanepeye uzanırken verdiği poz ile Instagram'da çok konuşulmuştu. İkilinin hayranları ünlü oyununun mesajına ilginç yorumlarda bulundu. Adı sürekli aşk haberlerine karışan ikili hakkında ortaya atılan iddialar yine konuşulmuştu. Murat Dalkılıç'tan ayrılan oyuncu Hande Erçel ile 6 yaş büyük rol arkadaşı Kerem Bursin aksini iddia etseler de aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle magazin gündeminde yer almaya devam ediyor.

Başarılı oyuncunun üç milyon  beğeni alan Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşının ev pozu halinin altına alev emojisine beğeni yağmuru geldi. Oyuncu Hande Erçel'in hayranları Kerem Bursin'e "Saklamayın aşk yaşıyorsunuz", "Hadi yaşayın aşkınızı artık" gibi yorumlarda bulundu. 

Daha önce hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlayan ikili "Hande müthiş bir insan. Sıfır egosu var. Beni motive ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum" ifadelerine yer vermişti. Hande Erçel kısa süre önce Murat Dalkılıç ile ilişkisine son vermişti. Üç yıldır sürdürdükleri ilişkiyi geçtiğimiz aylarda noktalamıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER