Kerem Bursin'in Annesinden Hande Erçel Yorumu Kerem Bursin'in Annesi Hande Erçel'e Ne Söyledi?

Kamumanset.com - Kerem Bursin'in Annesinden Hande Erçel Yorumu Kerem Bursin'in Annesi Hande Erçel'e Ne Söyledi? Kerem Bursin'in annesi oğlunun rol arkadaşı Hande Erçel'in paylaşımına yorum yaptı

Kerem Bursin'in Annesinden Hande Erçel Yorumu Kerem Bursin'in Annesi Hande Erçel'e Ne Söyledi?

Kamumanset.com - Kerem Bursin'in Annesinden Hande Erçel Yorumu Kerem Bursin'in Annesi Hande Erçel'e Ne Söyledi? Kerem Bursin'in annesi oğlunun rol arkadaşı Hande Erçel'in paylaşımına yorum yaptı. Oyuncu Hande Erçel ile aynı dizide rol aldığı Kerem Bursin arasında aşk haberleri bitmek bilmiyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk haberleri gündemden düşmezken Hande Erçel'in yeni paylaşımı sosyal medyada olay yarattı. 

Oyuncu Kerem Bursin'in annesi Çiğdem Hanım'dan çok konuşulacak  Hande Erçel yorumu geldi. Ünlü oyuncu Kerem Bursin ve Hande Erçel ikilisinin her söylediği olay olmaya devam ederken Kerem Bursin'in annesi Çiğdem Hanım'ın yorumu çok konuşuldu. Hande Erçel çektiği doğa pozları ile olay olurken Hande Erçel'in fotoğrafına gelen yorum çok konuşuldu. Kerem Bursin'in çektiği fotoğrafa Kerem Bursin'in annesi Çiğdem Hanım'dan şaşırtıcı bir açıklama geldi.

Kerem Bursin'in annesi Çiğdem Hanım çekilen fotoğrafa "Kim çektiyse bu fotoğrafları gerçekten inanılmaz çekmiş. Müthiş ötesi! Harika bir gözü var" ifadelerine yer verdi. Çiğdem Bursin oğlu Kerem Bursin'e "Ellerine sağlık canım. Ama model de çok hoş" diye yorum yaptı. Oyuncu Hande Erçel de Kerem Bürsin'e yanıtında kendisinin çektiği fotoğrafları da onun yüklemesini istedi ardından Çiğdem Bürsin'e de kalp yolladı. Oyuncu Kerem Bursin'in annesi ile Hande Erçel'in yakınlığı ise sosyal medyada olay oldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 23:52

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER