Kerem Bursin'den Hande Erçel Sorusuna Yanıt Kalbim Boş Değil

Kamumanset.com - Kerem Bursin'den Hande Erçel İtirafı: Kalbim Boş Değil Kerem Bursin Hande Erçel hakkında neler söyledi? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncusu Kerem Bursin özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Kerem Bursin'den Hande Erçel Sorusuna Yanıt Kalbim Boş Değil

Kamumanset.com - Kerem Bursin'den Hande Erçel İtirafı: Kalbim Boş Değil Kerem Bursin Hande Erçel hakkında neler söyledi? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncusu Kerem Bursin özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Habere göre Kerem Bursin Hande Erçel hakkında "24 saat sette birlikte çalışıyoruz bir erkek ile bir kadın iş yapınca hemen ilişkiye ya da aşka vurmak doğrumu mu bilmiyorum. Biz Hande ile çok yakınız" ifadelerine yer verdi.

Magazin muhabirlerinin kendisine yönelttiği "Kalbiniz boş mu?" sorusuna verdiği yanıt ile olay oldu. Kerem Bursin "Kalbim boş değil. Arkadaşlarım, ailem ve ülkeme olan sevgim ile dolu" yanıtını verdi. Oyuncu Hande Erçel popçu Murat Dalkılıç ile üç senelik ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı. Hande Erçel'i takibi bırakan Murat Dalkılıç'ı da Hande Erçel takipten çıkarmıştı.

Adı sık sık Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bursin ile anılan Hande Erçel birkaç kez arkadaş olduklarını açıklamıştı. Magazinin çok yakıştırdığı ikili hakkında aşk iddiaları yersiz kalırken ikilinin hayranları da yakıştırmaya devam ediyorlar.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 14:43

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER