Kelly Brook Yeni Yıl Paylaşımıyla Bu Yaşta Bu ne Cesaret Dedirtti!

41 yaşındaki ünlü model Kelly Brook sosyal medya hesabından yeni yıl paylaşımı takıpçilerine şapka çıkardı. Hayranları Bu yaşta bu ne cesaret demekten kendini alamadı.

Kelly Brook Yeni Yıl Paylaşımıyla Bu Yaşta Bu ne Cesaret Dedirtti!

İngiliz model ve sunucu Kelly Brook, yeni yıl paylaşımıyla olay yarattı.41 yaşındaki ünlü isim, noel anne kıyafeti giyip striptiz yaptı.

Kelly’nin bu cesur paylaşımına hayranları beğeni yağdırırken, “Bu yaşta bu ne cesaret” yorumları yapıldı. Kelly Brook, Fransız model Jeremy Parisi ile mutlu bir ilişki sürdürüyor.


Moda sektörü için "emeklilik" yaşına gelmesine rağmen hala en gözde bikini ve iç çamaşırı mankenlerinden biri olan 34 yaşındaki Kelly Brook, Cosmopolitan Body'ye kapak oldu.


Kısa süre önce nişanlandığı David McIntosh ile mutlu bir beraberliği olan Kelly Brook, bir kadının kendini nasıl "seksi ve harika" hissedebileceğinin de ipuçlarını verdi.


Cosmopolitan Body dergisine bir de röportaj veren Kelly Brook "Ben süper zayıf bir kız değilim ve yemeği seviyorum. Benim için bir çekime hazırlık sıkı bir egzersiz programından geçmiyor. Benim için önemli olan kendimi taze hissetmem" diye konuştu.


Brook "kıvrımlı bir bedeni olduğunu" söyleyerek "değişmeyi hiç istemediğini de " sözlerine ekledi.


Kız arkadaşlarıyla gece gezmelerine gitmeyi sevdiğini de belirten Kelly Brook "Şarap ya da kokteyl eşliğinde güzel yiyecekler yemeyi severim. Bunu her gün yapmıyorum ama sevdiğimi de inkar edemem" dedi. Brook, abur cubur yiyecekleri sevdiğini de belirtti.


Kelly Brook spor yaptığını da belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Spora giderim, ama bunu ciddiyet ve titizlikle yapmam. Sadece kendim için bir şey yaptığımı düşünüp bundan mutlu olurum. "


Kelly Brook, beden ölçülerinin aslında hiçbir anlamı olmadığını da belirtti: "Sürekli belimizin ya da kollarımızın kaç santim olduğunu konuşup duruyoruz. Oysa asıl önemli olan kafanızın içinde ne olup bittiği. Sizin fikriniz ve kendinizi nasıl gördüğünüz geri kalan her şeyden daha önemli."


Brook yaşlanmayla ilgili bir korkusu olmadığını da dile getirdi: "Anladım ki insan 30'larına geldiğinde biraz daha rahat olmalı. Bu dönemde yaşamdan, seksten ve bedeninizden memnun olmaya başlıyorsunuz. Bedeninizi nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER