Kanki Orçun Kalp Krizi Geçirdi Kanki Orçun Sağlık Durumu Nedir?

Kanki Orçun Kalp Krizi Geçirdi Kanki Orçun Sağlık Durumu Nedir? Kanki Orçun hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Kanki Orçun hayatı tehlikesi var mı? Kanki Orçun kimdir? Orçun Yılmaz kimdir kaç yaşında?

Kanki Orçun Kalp Krizi Geçirdi Kanki Orçun Sağlık Durumu Nedir?

Kanki Orçun Kalp Krizi Geçirdi Kanki Orçun Sağlık Durumu Nedir? Kanki Orçun hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Kanki Orçun hayatı tehlikesi var mı? Kanki Orçun kimdir? Orçun Yılmaz kimdir kaç yaşında? Seneler önce Kankigiller adlı program yapan Orçun ve Nuri ikilisinden Kanki Orçun olarak tanınan Erman Orçun Yılmaz kalp krizi geçirdi. Orçun Yılmaz'ın hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Kanki Orçun yoğun bakımda ve makineye bağlı bir şekilde hayat mücadelesi verdiği öğrenildi.

Sabaha karşı kalp krizi geçiren Orçun Yılmaz Pendik'de özel bir hastanede tedavi altına alındı. Kalp masajı ile hayata döndürülen Orçun Yılmaz'ın yoğun bakımda tedavi gördüğü ve makineye bağlı olarak hayat sürdüğü öğrenildi. 

KANKİ ORÇUN KİMDİR?

Asıl adı Erman Orçun Yılmaz 1990'lı yıllarda Kankigiller adlı televizyon programını yapmıştır. Ünlü sunucu takma ismi Kanki Orçun lakabı ile tanınmaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER