Kaan Yıldırım'a trafikte Hadise Soruldu Kaan Yıldırım'ın Hadise Paniği

Kaan Yıldırım'a trafikte Hadise Soruldu Kaan Yıldırım'ın Hadise Paniği Kaan Yıldırım ve Hadise'nin çalkantılı ilişkisi

Kaan Yıldırım'a trafikte Hadise Soruldu Kaan Yıldırım'ın Hadise Paniği

Kaan Yıldırım'a trafikte Hadise Soruldu Kaan Yıldırım'ın Hadise Paniği Kaan Yıldırım ve Hadise'nin çalkantılı ilişkisi dikkat çekti. Şarkıcı Hadise ile tekrar barıştığı konuşulan oyuncu Kaan Yıldırım önceki akşam Etiler'de trafikte görüntülendi. Şarkıcı Hadise ile ilgili sorular karşısında sinirlenen Kaan Yıldırım'ın Hadise açıklaması çok konuşuldu. 

Trafikte görüntülenen oyuncu Kaan Yıldırım yasağın olduğu zaman diliminde trafikte görüntülendi. Oyuncu Kaan Yıldırım "Ben setten geliyorum. İzin belgem var" ifadelerine yer verdi. Geçen hafta ayrılan Hadise ile Kaan Yıldırım'ın barışma haberleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Bir magazin sitesinde yer alan habere göre gazetecilerin kendisini görüntülendiğini fark eden oyuncu Kaan Yıldırım, memurlara "Lütfen izin verin gidelim" diyerek kaçmaya çalıştı. Oyuncu Yıldırım, gazetecilerin "Hadise ile barıştığımız söyleniyor. Hadise sizin evinize geri döndü mü?" sorularına cevap vermemeyi tercih etti. Geçen günlerde ikilinin barıştıkları iddia edilmişti. İddiaya göre ayrılık sonrası ilk gün Hadise'ye ulaşamayan oyuncuKaan Yıldırım, arkadaşları olan Seda Bakan'in devreye girmesiyle Hadise ile mesajlaşmaya, aradaki buzları eritmeye başladı. Oyuncu Kaan Yıldırım ise yine iddiaya göre 15 Aralık'ta elinde çiçekle Hadise'nin Maslak'taki evine gitti ve ünlü şarkıcıyla barıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER